Błaszczak informuje, że KOD wycofał się z "prowokacji" na 11 listopada. "Dzięki moim wypowiedziom..."

Szef MSWiA uspokaja - nie będzie prowokacji podczas marszu KOD 11 listopada. Jak to możliwe, skoro niedawno nimi straszył? To dzięki jego wypowiedziom!

Mariusz Błaszczak w ostatnich tygodniach straszył zderzeniem marszów narodowców i Komitetu Obrony Demokracji. Szef MSWiA przekonywał, że prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz ma wpływ na ich trasy i "może nawet będzie starała się doprowadzić do konfrontacji". Kilka dni przed 11 listopada Błaszczak uspokaja jednak, że "nastroje zostały stonowane". - Również sam wypowiadając się na ten temat starałem się tonować nastroje - mówił w rozmowie z Polsat News. 

Prowadzący program przypomniał słowa polityka o tym, że manifestacja KOD może się skończyć prowokacją. - I myślę, że dzięki moim wypowiedziom organizatorzy wycofali się z prowokacji - poinformował szef MSWiA. 

Wypowiedź Błaszczaka wydaje się absurdalna? Przypomnijmy - po zamachu w Nicei minister zwołał konferencję prasową, na których przedstawił swoje opinie na temat tragedii. - Jakie wnioski zostały wyciągnięte po zamachach terrorystycznych w Paryżu? - pytał. - Zorganizowano marsze, malowano kwiatki na chodnikach w różne kolory, kredkami o kolorach całej tęczy. Dla mnie jest to bardzo wyraźne nawiązanie do LGBT - stwierdził Błaszczak. 

Więcej o:
Komentarze (469)
Błaszczak informuje, że KOD wycofał się z "prowokacji" na 11 listopada. "Dzięki moim wypowiedziom..."
Zaloguj się
 • Grzegorz Nowak

  0

  informacja dla kod...pozdrawiam sorosa ...a może jeszcze kogoś ....i jak panowie...

 • Grzegorz Nowak

  0

  jeeżeli kod się wycofał to oznacz że przeszpiegował to co ich mogło spotkać ....zasługi tego są jak zwykle Jarosława Kaczyńskiego i nikogo więcej....dajcie spokój z bajkami ,bo to dzieki uznaniu Jarka jest tak jak jest....uśmiech...

 • rownowaznik

  Oceniono 50 razy 44

  kod się obsrał

 • wpac

  Oceniono 9 razy -3

  Dla przypomnienia.
  Ten palant pracuje teraz w TVPiS.
  www.youtube.com/watch?v=0q49HE7l5FQ

 • apep54

  Oceniono 6 razy 0

  Chyba pawia puszczę ! Co za s...syńska demagogia . Maciarewicz zdemaskował intrygę i powstrzymał sprzedaż Ruskom francuskich okrętów za pośrednictwem Egiptu.....Ten powstrzymał bandyckie starcia ,typowe dla KODu z patriotyczną młodzieżą faszystowsko-kibolską..... Mam nadzieję,że kiedyś tych ......"mistrzów skutecznej perswazji" rozliczy się w godny sposób.

 • freeelance

  Oceniono 8 razy 0

  Zróbcie sobie eksperyment. Zadajcie sobie kiedyś trud pójścia na manifestację KOD i popatrzcie na twarze i zachowanie tych ludzi. Potem popatrzcie na oblicza narodowców.

 • jacekczewa

  Oceniono 7 razy -1

  Zbiera mnie na wymioty......

 • ad2009

  Oceniono 22 razy -4

  i juz ma +++ u prezesa i ciemnego luda. Prowokacja bedzie! Prezydent warszawy to wlasnie ma celu!
  A potem : moje stonowane wypowiedzi doprowadzily KOD do wycofania sie...
  Głupek: myśli, że poważni ludzie będą wojować z kilkunastokrotnie liczniejszą bandą kiboli, mającą policję, prokuraturę i sądy za sobą, ze o kościele nie wspomnę.
  To raczej narodowcy będą szukać okazji komu by tu prz.pier,dolić, bo testosteron buzuje a policja jest nasza.. i nareszcie wolno będzie podpalić parę wozów transmisyjnych i zbratac sie z faszystami z niemiec..

 • patatajson

  Oceniono 18 razy -2

  Słusznie, wstrętny KOD prowokuje swoim bezwstydnym i agresywnym przemarszem spokojnych, sympatycznych i wyjątkowo kulturalnych młodych ludzi, którzy patriotycznie wymachują kijami bejsbolowymi oraz flagami z jakimś dziwnym znakiem ręki, która trzyma coś sflaczałego, ze skrótem Onanizm Naszą Radością czy może coś innego oznacza ten skrót, bo już nie wiem...

  Towarzysz Płaszczak wypłoszył wstrętnych KODowców, zwłaszcza zagony podstępnych babć uzbrojonych w niebezpieczne parasolki i balkoniki, a także wyjątkowo podstępne czwórki bojowe z wózkami dziecięcymi, w których zapewne chowają granaty i inną broń.

  Brawo, Towarzyszu, Moskwa Wam tego nie zapomni!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX