Modelka "Playboya" wyśmiała starszą kobietę, która przebierała się po siłowni. Teraz może ponieść karę

Naga 70-latka w przebieralni na siłowni tak oburzyła modelkę "Playboya", że postanowiła pokazać jej zdjęcie setkom tysięcy swoich fanów. Żarty się nie opłaciły - Playmate usłyszała zarzut naruszenia prywatności.

Dani Mathers to 29-letnia modelka i króliczek Playboya. Zrobiło się o niej głośno, za sprawą zdjęcia, które wrzuciła na swojego Snapchata. Była na nim naga, starsza kobieta, która właśnie brała prysznic po treningu na siłowni. Oburzona tym widokiem modelka napisała: „Jeśli ja nie mogę zapomnieć tego widoku, to ty też nie”, a chwilę później dodała selfie z ręką zakrywającą usta.

Przeprosiny modelki

"To skandaliczne zdjęcie szybko zostało opublikowane na wielu portalach i wywołało burzliwą dyskusję. Przede wszystkim zostało ono zrobione bez zgodny kobiety ze zdjęcia – czy to legalne? Dodatkowo, taki post zniechęca ludzi do pójścia na siłownię, pracy nad samym sobą - obawiają się, że będą wyśmiewani przez innych" - pisał fitness.sport.pl.

Po fali krytyki, Mathers usunęła zdjęcie i wydała publiczne przeprosiny, w których utrzymywała, że fotografia miała zostać wysłana tylko do przyjaciółki i nie chciała pokazać jej setkom tysięcy swoich fanów.

Modelka ponosi teraz konsekwencje swoich czynów. Najpierw zawieszono jej program radiowy, dostała dożywotni zakaz wstępu do siłowni, na którą chodziła, "Playboy" zerwał z nią współpracę, a teraz zostały jej postawione zarzuty naruszenia prywatności.
Funkcjonariuszom udało się dotrzeć do 70-letniej kobiety przedstawionej na zdjęciu, która zdecydowała się współpracować z policją i chce by modelka "poczuła rękę sprawiedliwości". 

Jeśli sąd uzna winę modelki, grozi jej kara do 6 miesięcy pozbawienia wolności i tysiąc dolarów grzywny. 

Więcej o: