Pod pozorem przeszukania obmacywał klientki supermarketu. Ochroniarz stanie przed sądem

Ochroniarz supermarketu w Legnicy dotykał miejsc intymnych i piersi klientek sklepu - poinformowała "Gazeta Wrocławska". Mężczyzna stanie przed sądem.

Trzy młode kobiety stały się ofiarami pijanego ochroniarza z supermarketu w jednej z legnickich galerii handlowych. Łukasz W. oskarżył klientki o kradzież i kazał im pójść za nim w celu dokonania przeszukania. "Jednak jak się okazuje, nie zaprowadził kobiet do pokoju ochrony, gdzie każde przeszukanie jest rejestrowane za pomocą kamer, a do sklepowej toalety. Tam mężczyzna kazał kobietom rozebrać się i zaczął je obmacywać" - podaje "Gazeta Wrocławska"

Do zdarzenia doszło w czerwcu. Jak informował wówczas tvn24.pl, tego dnia 33-latek obejrzał z kolegą mecz Polska-Ukraina, podczas którego wypili pół litra wódki. Prokurator postawił mężczyźnie zarzuty doprowadzenia do poddania się innej czynności seksualnej w przypadku dwóch kobiet i naruszenia nietykalności cielesnej trzeciej z ofiar. Oskarżonemu grozi kara od sześciu miesięcy do ośmiu lat pozbawienia wolności i zakaz wykonywania zawodu pracownika ochrony. 

 

Więcej o: