Podawał się za asystenta posłanki. Został zatrzymany na granicy za próbę dużego przemytu

• Mężczyzna podający się za asystenta posła został zatrzymany na granicy
• Chciał przemycić 12 kilogramów bursztynu i 2400 paczek papierosów
• RMF FM: Posłanki, na którą się powoływał od roku nie ma już w Sejmie

Mężczyzna podający się za asystenta polskiej posłanki został zatrzymany za próbę przemytu. Jak informuje rzecznik prasowy ukraińskiej Straży Granicznej, zatrzymany próbował wywieźć z Ukrainy do Polski ponad 2400 paczek papierosów i blisko 12 kilogramów bursztynu. Do zdarzenia doszło na przejściu granicznym Krakowiec-Korczowa. Gdy pojawił się na przejściu granicznym, poprosił o priorytetowe traktowanie ze względu na ważne spotkania i przedstawił list polecający, który miał być podpisany przez posłankę. Mimo to, celnicy zdecydowali się go skontrolować i odkryli przemycany towar.

Dowiedz się więcej:

Kim jest zatrzymany mężczyzna?

Na razie nie wiadomo, kim dokładnie jest zatrzymany. Według informacji radia RMF FM, mężczyzna podawał się za asystenta posłanki, której od roku nie ma już w Sejmie. Ma chodzić o jedną z byłych podkarpackich parlamentarzystek Ruchu Palikota. Rzecznik prasowy pograniczników poinformował, że jest to osoba urodzona w 1995 roku. Mężczyzna jechał samochodem marki Chrysler. Zatrzymano go około godziny 23 w poniedziałek. 

 
Komentarze (150)
Podawał się za asystenta posłanki. Został zatrzymany na granicy za próbę dużego przemytu
Zaloguj się
 • Teresa Gorczyca

  0

  Te pisowskie zagrywki są po prostu śmieszne.To tak jak mąż p.prezydent Warszawy i plantacja marihuany.Czy naprawdę ktoś wierzy w te spreparowane,rodem z PRLu zagrywki?

 • proteusz33

  Oceniono 16 razy 16

  PODZIEL SIĘ
  Jak najwięcej dla siebie – takie podejście do publicznych pieniędzy miała była posłanka Ruchu Palikota Małgorzata M. z Jasła na Podkarpaciu. Po tym jak przestał chronić ją immunitet, stanęła przed sądem i właśnie została skazana za wyłudzenia pieniędzy z Kancelarii Sejmu.
  Była posłanka przyznała się do zarzutów i poprosiła o wyrok bez przeprowadzenia rozprawy. Sąd Rejonowy w Jaśle skazał ją na 2 lata więzienia w zawieszeniu na 4 lata i 8 tys. zł grzywny. Musi też w ciągu roku zwrócić Kancelarii Sejmu całą wyłudzoną kwotę z odsetkami.

  Małgorzata M. wielkiej kariery w polityce nie zrobiła. Została zawieszona w partii za nadużywanie alkoholu podczas jednej z manifestacji. W swoim mieście zasłynęła z organizowania w biurze poselskim Tygodnia Apostazji. Doradzała interesantom, jak formalnie wypisać się z Kościoła.

 • camtra

  Oceniono 1 raz -1

  Czemu celnik ukraiński, jakie prawo tego kraju złamał? Ukradł? Ale piszą o przemycie... Gała prawda o GW zajawka i aby klikali...

 • nf123

  Oceniono 1 raz -1

  szukacie już nowego zawodu "dziennikarze"? :)))

 • ergosumek

  Oceniono 23 razy 21

  RMF FM: Posłanki, na którą się powoływał od roku nie ma już w Sejmie
  Mężczyzna podający się za asystenta posła został zatrzymany na granicy
  Chciał przemycić 12 kilogramów bursztynu i 2400 paczek papierosów
  +++++++++++++++++++++++++++++++++++
  Jeśli od roku nie ma jej w Sejmie, to jaka to posłanka?
  Nie znacie słowa "była"?
  To była posłanka.
  No, chyba że "była posłanka" jest posłanką w stanie spoczynku????
  Tak jak były sędzia trybunału?
  Spoczynek, wypoczynek, wieczny odpoczynek racz im dać panie.

 • zerozer52

  Oceniono 5 razy -1

  Pewnie wiózł dla straSzydła na różance.

 • mielis

  Oceniono 3 razy -1

  Tak spartaczyć sprawę potrafi tylko ukraińska służba celna. Przy dobrej współpracy z polskimi celnikami mieli by posłankę w garści. W chwili przekroczenia granicy wystarczyłby monitoring aż do punktu docelowego. W Hrubieszowie jeden wieśniak nupił karton trefnych fajek bez akcyzy to jechali za nim aż do posesji. Gdy otwierał bramę celnicy sprawdzili mu auto i za posiadanie fajek bez akcyzy dostał 1500 zł kary.

 • ks.pedofil

  Oceniono 16 razy -2

  Z dobrego zrodla: Asystent Pawlowicz.

 • tygrysio_misio

  Oceniono 13 razy -1

  eeeee.... nie możliwe, że był od Palikota... gdyby tak było przemycałby narkotyki :-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX