W Sejmie konferencja "eksperta" od homoseksualizmu. Wielka sala świeciła pustkami

• Paul Cameron wygłosił w Sejmie wykład na temat homoseksualizmu• W wielkiej sali kolumnowej Camerona słuchała jedynie garstka osób• Konferencja była zorganizowana przez posła Winnickiego (Ruch Narodowy)

Po wizycie w Konferencji Episkopatu Polski, samozwańczy ekspert od homoseksualizmu Paul Cameron wystąpił na konferencji w Sejmie. Na zaproszenie posła Roberta Winnickiego Cameron przedstawiał wyniki swoich „badań” w sali kolumnowej. Winnicki zapowiadał, że w konferencji, którą zatytułowano "Polska na celowniku marksizmu kulturowego", weźmie udział od 50 do 100 osób. Frekwencja była jednak bardzo niska - w obszernej sali zjawiła się tylko garstka słuchaczy.

Dowiedz się więcej:

Kim jest Paul Cameron?

Amerykański badacz od niemal 40 lat zajmuje się zagadnieniami związanymi z homoseksualizmem i opowiada się za jego penalizacją. Cameron zasłynął nierzetelnie prowadzonymi badaniami, był wielokrotnie krytykowany przez naukowców i wykluczany z towarzystw psychologicznych. Choć zachowuje tytuł doktora, który zdobył w 1966 roku, to stosowane przez niego metody nie odpowiadają standardom naukowym, a uzyskane wyniki, dotyczące ludzkiej seksualności, przy bliższej analizie nie są wiarygodne. Lepiej naukowo przygotowane i przeprowadzone badania zazwyczaj przeczą temu, co twierdzi badacz. CZYTAJ WIĘCEJ >>>

Co działo się przed konferencją w Sejmie?

Na Wiejskiej przed konferencją odbył się protest przeciwko występowi Camerona w Parlamencie. Wcześniej oświadczenie w sprawie jego wizyty w Polsce wydało ponad 30 organizacji pozarządowych i partii politycznych.

 

Więcej o: