Zmarł wskutek urazu głowy. Policja apeluje o pomoc: kto wie, kim był ten mężczyzna?

• Na klatce wieżowca w Toruniu znaleziono nieprzytomnego mężczyznę• Przewieziono go do szpitala. Jednak wskutek obrażeń głowy zmarł• Policja apeluje o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny

Policja otrzymała zgłoszenie 24 lipca. Jeden z mieszkańców bloku przy ul. Wojska Polskiego 49 w Toruniu znalazł na klatce nieprzytomnego mężczyznę. Przewieziono go do szpitala. Jednak wskutek silnego urazu głowy zmarł. Policja od 10 dni nie zdołała ustalić tożsamości zmarłego. Stąd apel o pomoc do każdego, kto go rozpozna.

Dowiedz się więcej:

Jak ubrany był mężczyzna?

Miał na sobie czarną kurtkę wiatrówkę z biało-czerwonymi lampasami, granatowe dżinsy, popielatą bluzę dresową i czarne sportowe buty z dwoma zielonymi paskami na bokach. Policja szacuje, że zmarły był w wieku 55 -65 lat. Miał około 170 cm wzrostu i był średniej budowy ciała. Na lewym przedramieniu miał niewielki i niewyraźny tatuaż o średnicy około 2 cm. 

Gdzie się zgłosić?

''Osoby mogące udzielić jakichkolwiek informacji proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z całodobowym numerem dyżurnego Komisariatu Policji Toruń Śródmieście 56-641-2452, z numerem alarmowym  997 lub bezpośrednio z prowadzącymi sprawę nr tel. 56 641 24 07'' - czytamy w komunikacie policji.