Policja poszukuje 7-letniego "przestępcy" spod Wrocławia. Spowodował obrażenia u rowerzystki

• Funkcjonariusze spod Wrocławia poszukują chłopca w wieku około 7-8 lat• Dziecko na rowerze potrąciło 53-letnią kobietę, również rowerzystkę• Kobieta w wyniku zderzenia z chłopcem doznała obrażeń ciała

Komisariat Policji w Jelczu-Laskowicach (30 km od Wrocławia) poszukuje świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło 9 lipca, około godz. 19.20 przy ul. Bożka, na wysokości numeru 9A.

Z wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący rowerem chłopiec, w wieku około 7-8 lat, jadąc od strony ul. Drzewieckiego, na wysokości sklepu Rossman, potrącił 53-letnią kobietę, jadącą na rowerze od strony ul. Oławskiej w kierunku ul. Liliowej. Kobieta w wyniku zderzenia z chłopcem doznała obrażeń ciała.

Chłopiec był ubrany w bluzę z długim rękawem, tylna część bluzy w jasnym kolorze, na głowie miał kask. Po zdarzeniu, odjechał w kierunku ul. Oławskiej.

Świadkowie wypadku oraz osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat dziecka w nim uczestniczącego, proszeni są o kontakt  z prowadzącym postępowanie, st. asp. Mariuszem Jędrzejskim lub z kierownikiem Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Jelczu-Laskowicach, tel. 71769-45-50, w godz. 07.30-15:30