Ameryka k. Olsztynka. Pijana matka dachowała z 3-miesięcznym dzieckiem. Potem wsiadła do tira...

• Pijana matka wiozła samochodem 3-miesięczne dziecko• W miejscowości Ameryka, pod Olsztynkiem, dachowała na poboczu• Wzięła dziecko i próbowała uciec stopem. Jest już w rękach policji

W piątek nad ranem w miejscowości Ameryka, w gminie Olsztynek, doszło do groźnie wyglądającego wypadku - informuje lokalna komenda. Jadąca alfa romeo kobieta straciła panowanie nad kierownicą i wypadła na pobocze. Tam dachowała. W aucie, w nosidełku, wiozła swoje 3-miesięczne dziecko. Szybko wyciągnęła je z rozbitego samochodu i próbowała uciec.

Postanowiła... złapać stopa. Zabrał ją kierowca tira, ale szybko zorientował się, że coś jest nie tak. Na nogach kobiety zauważył obrażenia. Na szczęście na drodze napotkali policyjne radiowozy. Tir zatrzymał się na poboczu, a funkcjonariusze przebadali kobietę alkomatem. Miała 2 promile alkoholu w organizmie.

Dziecko trafiło do szpitala. Na szczęście nic poważnego mu się nie stało. Stan matki też jest dobry. Policjanci mogą postawić jej zarzuty za narażenie życia dziecka.

Więcej o: