Dziś nasi piłkarze pokonają Portugalię, a my rozświetlimy na biało-czerwono wieżę Eiffla! To MUSI się udać!

Wieża Eiffla wieczorem znów będzie biało-czerwona. Wszystko jest w naszych rękach. Pokażmy, jak bardzo wierzymy w naszą kadrę!

Dziś przez cały dzień walczymy, żeby wieża Eiffla rozświetliła się wieczorem w polskich barwach. Powtórzmy sukces z meczu ze Szwajcarią. Niech symbol Francji znów będzie biało-czerwony. Dziś to naprawdę możliwe, bo to my mamy ponad trzy razy więcej kibiców niż nasi rywale w ćwierćfinale Euro 2016: Polska 38,5 mln mieszkańców, a Portugalia 10 mln.

Aby wieża Eiffla zaświeciła się dziś na biało-czerwono, musimy głosować na Facebooku za pomocą specjalnej aplikacji, którą znajdziecie TUTAJ >>

Można głosować także na Twitterze i Instagramie. Jak to zrobić?

  • Na Twitterze, wpisując hashtag #POL i oznaczając @Orange lub @Orange_Polska
  • Na Instagramie, wpisując hashtag #POL i oznaczając @Orange lub @Orange_Polska

Jeśli wyślemy więcej głosów niż portugalscy kibice, wieża Eiffla będzie przez 10 minut biało-czerwona. Stanie się tak po raz drugi w historii.

Tutaj sprawdzimy, jak aktualnie przedstawiają się wyniki rywalizacji. Pełna mobilizacja!

Tak może wyglądać dziś wieczorem wieża Eiffla:

Tak może wyglądać dziś wieczorem wieża EifflaTak może wyglądać dziś wieczorem wieża Eiffla 

Walkę ze portugalskimi fanami futbolu o "pokolorowanie" wieży Eiffla będziemy śledzić cały dzień na bieżąco. W sobotę, kiedy Błaszczykowski, Lewandowski i pozostali Biało-Czerwoni wygrywali ze Szwajcarią, kibice toczyli pasjonującą walkę na głosy z fanami innych drużyn. Opisywaliśmy to na żywo. Wtedy to się udało, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby powtórzyć ten sukces: pokonamy Portugalię i na boisku, i na Facebooku! Pokolorujemy wieżę Eiffla na biało-czerwono!

Więcej o: