Dziś nasi piłkarze pokonają Szwajcarię, a my rozświetlimy na biało-czerwono wieżę Eiffla! To MUSI się udać!

Dziś na pewno się uda i wieża Eiffla wieczorem będzie biało-czerwona. Wszystko w naszych rękach. Pokażmy, jak bardzo wierzymy w naszą kadrę!

Dziś przez cały dzień walczymy, żeby wieża Eiffla rozświetliła się wieczorem w polskich barwach. Żeby była biało-czerwona. I dziś to naprawdę możliwe, bo to my mamy najwięcej kibiców spośród drużyn biorących udział w rywalizacji: Polska 38,5 mln mieszkańców, Portugalia 10 mln, Szwajcaria 8 mln, Chorwacja 4 mln, Walia 3 mln, Irlandia Północna 1,8 mln.

Wieża Eiffla wieczorem będzie biało-czerwonaWieża Eiffla wieczorem będzie biało-czerwona Fot. gazeta.pl

Aby wieża Eiffla zaświeciła się dziś na biało-czerwono, musimy głosować na Facebooku za pomocą specjalnej aplikacji, którą znajdziecie TUTAJ >>

Można głosować także na Twitterze i Instagramie. Jak to zrobić?

  • Na Twitterze, wpisując hashtag #POL i oznaczając @Orange lub @Orange_Polska
  • Na Instagramie, wpisując hashtag #POL i oznaczając @Orange lub @Orange_Polska

Jeśli wyślemy więcej głosów niż szwajcarscy fani (a także kibice Chorwacji i innych drużyn grających dzisiaj), wieża Eiffla będzie przez 10 minut biało-czerwona. Stanie się tak po raz pierwszy w historii.

Tutaj sprawdzimy, jak aktualnie przedstawiają się wyniki rywalizacji. Tak wyglądały o 10.40. Jesteśmy dopiero czwarci, ale mamy jeszcze czas! Pełna mobilizacja!

Wyniki z godziny 10.40Wyniki z godziny 10.40 www.orangesponsorsyou.com/pl/show-your-colours/

Tak może wyglądać dziś wieczorem wieża Eiffla:

Tak może wyglądać dziś wieczorem wieża EifflaTak może wyglądać dziś wieczorem wieża Eiffla 

Walkę ze szwajcarskimi kibicami o "pokolorowanie" wieży Eiffla będziemy śledzić cały dzień na bieżąco. We wtorek, kiedy Błaszczykowski, Milik i pozostali Biało-Czerwoni wygrywali z Ukrainą, kibice toczyli pasjonującą walkę na głosy z fanami innych drużyn. Opisywaliśmy to na żywo. Wtedy się nie udało, ale dziś kolejność na pewno będzie inna: pokonamy Szwajcarów i na boisku, i na Facebooku! Pokolorujemy wieżę Eiffla na biało-czerwono!

Liczy się KAŻDY głos, a więc do dzieła! Pokażmy naszym piłkarzom i całemu światu, że DAMY RADĘ!

Więcej o: