Prezydent Duda znowu odpalił poczucie humoru na Twitterze. W swoim stylu po meczu Euro 2016

1. Prezydent Andrzej Duda pogratulował bramki słowackiemu pomocnikowi 2. Chodzi o Ondreja Dudę, strzelca honorowego gola w meczu z Walią 3. "Nasi sąsiedzi nie wygrali, ale gratulacje dla Dudy" - napisał prezydent

Nie od dziś wiadomo, że Andrzej Duda lubi błysnąć humorem na Twitterze. Dość przypomnieć, w jaki sposób odpowiedział na plotki o rzekomym rozwodzie pary prezydenckiej. 

"To Pan prezydent się nie rozwodzi?" - pytał Dudę jeden z użytkowników. "Czasem zbyt się rozwodzę. Agata mówi mi, żebym krócej przemawiał" - odpowiadał wówczas prezydent. CZYTAJ WIĘCEJ>>>

Z kim rozmawia prezydent na Twitterze? "Ruchadło leśne", "seba sra do chleba", "dzika foczka"

Andrzej DudaAndrzej Duda Gazeta.pl

Duda zazwyczaj popisuje się przed licznym gronem nastoletnich obserwatorów, ale tym razem zwrócił uwagę fanów piłki nożnej.

"Nasi Sąsiedzi wprawdzie nie wygrali, ale mimo wszystko serdeczne gratulacje dla Ondreja Dudy" - napisał chwilę po meczu Słowacja - Walia prezydent, któremu piłkarz naszych południowych sąsiadów jest bliski przynajmniej z nazwiska. 

Wpis prezydenta oczywiście nie pozostał niezauważony. "Nazwisko zobowiązuje", "A mógł pan zostać piłkarzem...", "Człowiek orkiestra z pana. A to memy, a to bramka strzelona" - czytamy w komentarzach. 

Ktoś poszedł nawet o krok dalej i przerobił zdjęcie z meczu w taki sposób, by to sam prezydent cieszył się z gola wyrównującego dla Słowaków.

Mecz Euro 2016 Słowacja - Walia zakończył się wygraną wyspiarzy 2:1. Honorowego gola dla podopiecznych Jana Kozaka zdobył w 61. minucie, tuż po wejściu na boisku z ławki rezerwowych, piłkarz Legii Warszawa Ondrej Duda. Dla Walijczyków Gareth Bale i Hal Robson-Kanu.

 

Więcej o: