Przejmujemy Euro 2016! Wspieramy naszych i rozświetlamy WIEŻĘ EIFFLA na biało-czerwono. Hashtag #POL - zróbmy to RAZEM!

Symbol Francji w polskich barwach? Tak, to możliwe. W niedzielę Wieża Eiffla może zaświecić się na biało-czerwono! Wystarczy, że wspólnie pokażemy, jak bardzo wierzymy w naszą kadrę i zalejemy Twittera hashtagiem #POL!

Mecz otwarcia, mecz o wszystko, mecz o honor - znasz to aż za dobrze, prawda? Dość przypomnieć mundial w Korei, który zakończyliśmy w praktyce po ostatnim gwizdku meczu z gospodarzami. Mistrzostwa w 2006 r., kiedy odpadliśmy po golu Niemców w doliczonym czasie. Albo debiut na Euro w Austrii i Szwajcarii, gdzie jedyną bramkę zdobył dla nas Roger Guerreiro.

Ale nie tym razem. Bo ekipa Adama Nawałki już nie raz pokazała, że prócz gwiazd światowego formatu - takich jak Robert Lewandowski, Grzegorz Krychowiak, czy Wojciech Szczęsny – dysponuje czymś znacznie ważniejszym. DRUŻYNĄ!

Tym razem możemy dowieść, że reprezentacja Polski ma najlepszych kibiców na świecie, a hasło „Polacy, nic się nie stało” jest już dawno za nami. Że na tych kilka, a miejmy nadzieję kilkanaście dni, przejmujemy Euro 2016 we Francji! Że "gramy u siebie, Polacy, gramy u siebie"!

Tym razem, i to po raz pierwszy w historii, możemy TAK pokolorować Wieżę Eiffla:

Dołącz do międzynarodowej akcji i pomóż nam podświetlić Wieżę Eiffla na biało-czerwono. Jak to zrobić? Nic prostszego.

Akcja trwa w dniach, kiedy mecz rozgrywają Polacy.

Pierwsza szansa JUŻ DZISIAJ, w dniu meczu Polska-Irlandia Północna. Głosy zliczają się od godziny 24 w niedzielę do końca meczu.

 

JAK GŁOSUJEMY?

  • Na Twitterze używając hashtaga #POL oznaczonego dodatkowo Orange @orange lub @orange_polska (Orange jest organizatorem akcji i tylko głosy z tym oznaczeniem będą zliczane przez organizatorów)
  • Na Facebooku używając specjalnej aplikacji, którą znajdziecie TUTAJ >>
  • Na Instagramie używając hashtaga #POL oznaczonego dodatkowo Orange @orange lub @orange_polska (Orange jest organizatorem akcji i tylko głosy z tym oznaczeniem będą zliczane przez organizatorów)

 

Liczy się KAŻDY głos, a więc do dzieła! Już nieraz udowadnialiśmy, że my Polacy potrafimy się organizować. Zróbmy to i tym razem!

Specjalna aplikacja na bieżąco będzie liczyć głosy. A codziennie po ostatnim meczu kraj najbardziej aktywnych sympatyków futbolu zostanie wyróżniony poprzez podświetlenie Wieży Eiffla jego barwami narodowymi. Iluminacja potrwa 10 minut i rozpoczynać się będzie codziennie 5 minut po ostatnim meczu dnia, czyli około godz. 21.30. Co więcej - wybrany wpis z hashtagiem również zostanie wyświetlony na Wieży Eiffla!

Specjalnie dla was, z pomocą Brand24, na bieżąco będziemy śledzić klasyfikację fanów i informować, jaką lokatę zajmuje hashtag #POL. A co za tym idzie – jaka jest nasza pozycja w walce o polskie barwy na jednej z najbardziej kultowych budowli świata.

W niedzielę, 12 czerwca, w czwartek, 16 czerwca i we wtorek, 21 czerwca - tak na dobry początek - niech to będą BIEL i CZERWIEŃ. Pokażmy naszym piłkarzom i całemu światu, że nie pękamy i DAMY RADĘ!