Uciekli z miejsca wypadku zostawiając w aucie zakleszczoną ciężarną 19-latkę

1. Do wypadku doszło w Strzyżowicach w woj. śląskim 2. Samochód z 4 osobami wpadł do rowu i uderzył w drzewo 3. 3 mężczyzn zbiegło, zostawiając ciężko ranną 19-latkę w samochodzie

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasSamochód wpadł do rowu, a następnie uderzył w drzewo. Trzech mężczyzn zbiegło, zostawiając ciężko ranną kobietę w pojeździe. O sprawie informuje "Dziennik Zachodni" .

Do zdarzenia doszło ok. 2.30 w nocy z soboty na niedzielę w Strzyżowicach w województwie śląskim. Samochodem jechały cztery osoby: trzech mężczyzn w wieku od 20 do 30 lat i 19-letnia kobieta. Prawdopodobnie kierowca stracił panowanie nad pojazdem, samochód wpadł do rowu, z którego go wybiło. Następnie auto wpadło do kolejnego rowu, a w końcu uderzyło w drzewo.

- Mężczyźni zbiegli z miejsca zdarzenia pozostawiając 19-latkę w samochodzie - powiedział "Dziennikowi" sierż. Tomasz Mogielnicki z Komendy Powiatowej Policji w Będzinie. Samochód uderzył w drzewo od strony pasażera, do wyciągnięcia kobiety potrzebna była pomoc strażaków.

19-latka w bardzo ciężkim stanie trafiła do szpitala. Policja poszukuje właściciela pojazdu i mężczyzn, którzy uciekli z miejsca wypadku. A TERAZ ZOBACZ: Niepublikowane zdjęcia z 11 września

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: