Kubek z popularnej sieci eksplodował po zalaniu wrzątkiem? Sklep dementuje "od dwóch lat takich nie mamy"

W serwisie wykop.pl pojawił się materiał wideo dotyczący kubków, które miały być rzekomo zakupione w Biedronce w Olsztynie. Na nagraniu widać, jak naczynie wybucha po zalaniu wrzątkiem. Okazało się jednak, że kubki nie były zakupione w tej sieci. - Autor nagrania sam się przyznał, że kupił w innym sklepie - informuje sieć.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas - Kupiliśmy z moim mężem Pawełkiem takie dwa duże kubki. Pierwszy przy zalewaniu kawy poszedł w drobny mak - słyszymy na nagraniu. Nabywcy wadliwego naczynia chcieli sprawdzić, czy defekt dotyczył tylko jednej z zakupionych sztuk. Kubek eksplodował chwilę po wlaniu do niego gorącej wody.

Poprosiliśmy Biedronkę o komentarz w tej sprawie. "Kubków podobnych do przedstawionego na przesłanym nagraniu nie mamy w aktualnej ofercie sklepów Biedronka. Ostatnio podobny produkt - tj. przezroczysty szklany kubek - był dostępny w naszych sklepach ponad dwa lata temu" - odpowiada nam sieć.

Nagranie zostało poddane wewnętrznej analizie. Udało się jednoznacznie ustalić, że kubek widoczny na nagraniu nie został nabyty w sieci sklepów Biedronka.

Jak informuje Biedronka, informacje te potwierdził sam autor nagrania, przyznając w kontakcie z Biurem Obsługi Klienta, że zakupił kubki w sklepie jednej z konkurencyjnych sieci.

Nagranie które rozpętało burzę na Wykopie zostało usunięte.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Bynajmniej, w każdym bądź razie i spolegliwy. Prawie każdy popełnia te błędy językowe. Ty też? [QUIZ]

 

Które zdanie jest poprawne? Sprawdź! Rozwiąż QUIZ

Więcej o: