"Zdrajca powinien wisieć na stryczku". Szokujące słowa posłanki PiS w wywiadzie dla katolickiego radia

1. "Człowiek, który donosi do obcego państwa to zdrajca i powinien wisieć" 2. To wypowiedź posłanki PiS dla katolickiego Radia Nadzieja 3. Polityk mówiła, że opozycja jeździ do Brukseli i "donosi na nasz kraj"

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasPosłanka PiS Bernadeta Krynicka była gościem katolickiego Radia Nadzieja. Fragmenty programu cytuje portal lomzynskie24.pl . Rozmowa dotyczyła m.in. sporu wokół TK i działań opozycji. Krynicka stwierdziła, że "Nasza opozycja - Polacy, jeżeli są to Polacy, jeżdżą do zachodniej Europy, do Brukseli i donoszą na nasz kraj. Chcą, żeby UE wymusiła na nas pewne zachowania, które są niezgodne z konstytucją".

- Dla mnie człowiek, który donosi do obcego państwa to jest zdrajca i tak naprawdę powinien wisieć na stryczku. Taka jest prawda - skwitowała.

- To bardzo mocne słowa - zwrócił uwagę prowadzący. Krynicka nie wycofała się. - Oczywiście! Zdrajca to jest zdrajca! Co robiono ze zdrajcami narodu? - stwierdziła.

Bernadeta Krynicka jest znana z ostatniej wypowiedzi o klauzuli sumienia dla fizjoterapeutów. Dowiedź się więcej z naszego wideonewsa:

Zobacz wideo

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE! QUIZ: Większość Amerykanów poległa na tym teście dla 10-latków. A Ty? Którego gazu najwięcej jest w ziemskiej atmosferze? Sprawdź! Rozwiąż QUIZ

Więcej o: