Wybrali się na spływ pontonem. Nagle zobaczyli w rzece trzy kadłuby boeingów [WIDEO]

Trzy lata temu w amerykańskim stanie Montana wykoleił się pociąg przewożący kadłuby samolotów pasażerskich. Wagony znalazła grupka ludzi, która tego dnia wybrała się na wycieczkę pontonem.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas To miała być zwyczajna wycieczka. Kilka osób wiosłowało, a jedna nagrywała wszystko kamerką. Nie spodziewali się wtedy, że zarejestrują na filmie niecodzienne znalezisko.

W pewnym momencie zobaczyli na horyzoncie trzy wykolejone wagony, które zsunęły się do rzeki. Zaczęli intensywniej wiosłować, by zobaczyć, co się właściwie stało.

Ich oczom ukazały się kadłuby trzech boeingów 737. Okazało się, że w wyniku tornada wykoleiło się 19 wagonów przewożących elementy do budowy samolotów.

"Ale mieli fajną przygodę!", "Uwielbiam tego typu sytuacje" - brzmiały komentarze pod nagranym filmikiem.

 

Gdy przypadkowi odkrywcy przybyli na miejsce, zaczęli rozglądać się po miejscu wypadku. - Czy nikomu nic się nie stało? - krzyczał jeden z nich. Na szczęście nikt nie został ranny.

W wagonach wykolejonego pociągu przewożono również denaturat. Chemikalia były jednak dobrze zabezpieczone i nie doszło do ich wycieku. W komentarzach pod nagraniem zwrócono uwagę, że grupka, która znalazła wykolejone wagony, miała szczęście, że groźne substancje nie wydostały się na zewnątrz.

A TERAZ ZOBACZ: Ziobro chciał dopiec Platformie, ale wtedy powiedział TO

Zobacz wideo

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: