Kapciochy.pl, Pukaj-laski.re... "DŁ": Firma prawicowej radnej zarabia na pornobiznesie. I to nieźle

1. Firma radnej z Piotrkowa ma stać za organizacją serwisów erotycznych 2. Na taki trop wpadli dziennikarze "Dziennika Łódzkiego"

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas W ubiegłym roku Centrum Media, firma radnej z Piotrkowa, zanotowało 640 tys. złotych dochodu. Jak podaje "Dziennik Łódzki" , Tera zarobiła te pieniądze na reklamowaniu sekstelefonów oraz serwisów oferujących wirtualne randki.

Wśród serwisów, za którymi ma stać firma radnej z Piotrkowa, znajdują się m.in. Pukaj-laski.re, Kapciochy.pl (dojrzałe kobiety), Kociaczki.pl czy Dupeczki-dla-ciebie.eu. W prosty sposób udało się ustalić powiązania Centrum Media z tymi portalami.

IPIP Adam Gaafar

W Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej znajduje się tylko jedna firma

Radna zaprzecza

Monika Tera zaprzecza, by miała coś wspólnego z seksbiznesem. Wystarczy jednak wejść w regulamin dotyczący otrzymywania SMS-ów o treści erotycznej. Dowiemy się z niego, że organizatorem, który zaznacza, że za treść tych wiadomości nie odpowiada, jest Centrum Media.

Radna próbowała jeszcze przekonywać dociekliwych łódzkich dziennikarzy, że w Piotrkowie działają trzy firmy o tej samej nazwie. - Nie czerpię dochodów z (...) seksbiznesu. Moja firma zajmuje się reklamą usług audio-tekstowych. - powiedziała radna.

KRSKRS Adam Gaafar

Zbyt wiele zbieżności

Okazało się jednak, że w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej znajduje się tylko jedna firma o nazwie Centrum Media Monika Tera. Najważniejsze dane tego przedsiębiorstwa - numer NIP i Regon oraz główny adres - pokrywają się z danymi organizatora serwisów erotycznych.

- Ta pani bardzo ryzykuje. Przypuszczam, że przez wielu jej wyborców może być to źle odebrane. Startując na radną powinna poinformować jaką działalnością zajmują się jej firmy - komentuje Grażyna Kopińska z Fundacji Batorego, cytowana przez "Gazetę Wyborczą" .

Monika Tera od początku swojej działalności politycznej związana jest z ugrupowaniami prawicowymi. W 2006 roku startowała w wyborach samorządowych z rekomendacji chrześcijańsko-konserwatywnej Prawicy Rzeczypospolitej Marka Jurka. W radzie miasta pełni obecnie funkcję przewodniczącej Komisji Administracji, Bezpieczeństwa Publicznego i Inwentaryzacji i Mienia Komunalnego.

A TERAZ ZOBACZ: Ziobro chciał dopiec Platformie, ale wtedy powiedział TO

Zobacz wideo

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Ten test wykaże, jak bardzo statystycznym Polakiem jesteś Jak często myjesz zęby? Sprawdź! Rozwiąż QUIZ

Więcej o: