PiS nie przestaje zaskakiwać. Zobaczcie, dokąd prowadzą instrukcje na stronie rządowej agencji

ARiMR oferuje rolnikom szereg przeróżnych dopłat. Instrukcje dotyczące ich przyznawania prezentowane są w materiałach wideo pewnej telewizji.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas Decyzją Komisji Europejskiej polscy rolnicy mają czas do 15 czerwca na złożenie wniosku o dopłaty bezpośrednie. Szczegóły ich przyznawania dostępne są na stronie Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Gdy wejdziemy w zakładkę z multimediami , w oczy rzucą się źródła materiałów wideo, które mają informować o dopłatach. Są to audycje z Telewizji Trwam.

Materiały zaczynają się zawsze katolickim pozdrowieniem. Instrukcja dotycząca dopłat bezpośrednich poprzedzona była jednak dłuższym wstępem niż zwykle. Materiał został bowiem wyemitowany 27 marca, czyli w Wielkanoc.

- Chrystus zmartwychwstał, prawdziwie zmartwychwstał w święta Wielkiejnocy zmartwychwstania Pana - mówił wówczas na przywitanie prowadzący audycję "Wieś to też Polska". W trakcie programu poruszono też kwestię Trybunału Konstytucyjnego.

 

- Dla mnie sprawa z Trybunałem jest jasna. Platforma, jeszcze rządząc, chciała przechytrzyć i już na zapas sędziów sobie wybrać - mówił zaproszony do studia gość, rolnik z gminy Inowrocław. - Gdzie jest łamana demokracja, kto ją łamie? Tu przechytrzyli i dobrze, że taki pan Kaczyński, taki mózg jest. I poradzą sobie - dodał.

Z pozostałych materiałów Telewizji Trwam, osoby odwiedzające stronę ARiMR, dowiedzą się też m.in. jak ubiegać się o premię będąc młodym rolnikiem, czy jak otrzymać dopłaty rolnośrodowiskowo-klimatyczne i ekologiczne.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Jesteście pewni, że rozpoznacie zwierzęta tylko po ich szkielecie? [QUIZ]

 

Na rozgrzewkę proste pytanie: czy wiesz, co to za zwierzę? Wikimedia Commons/ Marta Kondrusik Sprawdź! Rozwiąż QUIZ

Więcej o: