Co robią małe nosorożce, gdy skończy im się mleko? Tego się raczej nie spodziewacie [WIDEO]

Pracownik schroniska dla zwierząt w RPA nagrał trzy nosorożce w czasie karmienia. Gdy kończy się mleko, zwierzęta wydają z siebie osobliwy dźwięk.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas Matka małych nosorożców zginęła z rąk kłusowników. Teraz przebywają one w specjalistycznym centrum rehabilitacyjnym Care for Wild Africa w RPA. Pracują tam wolontariusze, chcący pomóc dzikim zwierzętom. Ośrodek specjalizuje się zwłaszcza w opiece nad nosorożcami.

Pracownik centrum postanowił nagrać trójkę nosorożców podczas karmienia. Zobaczcie, co robią, gdy skończy im się mleko. Będziecie zaskoczeni.

 

Gdy malcom kończy się pokarm, wydają z siebie uroczy dźwięk, który można interpretować jako szlochanie. Po reakcjach użytkowników YouTuba widać, że są zaskoczeni odgłosami wydawanymi przez te zwierzęta.

Jednocześnie "szlochanie" małych nosorożców bardzo ich urzekło. "Jakie słodkie, chcę je przytulić", "Brzmią trochę jak moje dzieci", "Piękne zwierzęta" - to tylko część komentarzy pod udostępnionym wideo.

Nagranie ma przypuszczalnie ukazywać uroki pracy ze zwierzętami i tym samym zachęcać do wstąpienia w szeregi Care for Wild Africa.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Zwierzę czy roślina? Ten wybór nie musi być taki łatwy [QUIZ]

 

Ukwiał to zwierzę czy roślina? Sprawdź! Rozwiąż QUIZ

Więcej o: