Prezydent wygwizdany na meczu Legia-Lech. W nocy komentuje na Twitterze: "Luuuz!"

1. Prezydent został wygwizdany na finałowym meczu Pucharu Polski 2. "Wygwizdywano wszystkich, z piłkarzami włącznie" - napisał na Twitterze

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasPrezydent Andrzej Duda zasiadał na trybunach Stadionu Narodowego podczas wczorajszego meczu Legia Warszawa - Lech Poznań w finale Pucharu Polski. O jego obecności na meczu poinformował przed rozpoczęciem rozgrywki spiker. Wówczas prezydent został wygwizdany przez kibiców obu drużyn .

Szybko pojawiły się komentarze do tego incydentu, a publicysta Rafał Ziemkiewicz wysnuł teorię , że gwizdali nie kibice, a raczej "sektory prasy i goście ratusza".

Tymczasem jeszcze tej samej nocy prezydent Duda odniósł się do tego na Twitterze. "To był mecz. Wygwizdywano wszystkich, z piłkarzami włącznie. Luuuz!;-)" - napisał prezydent.

Prezydent Duda podzielił się też na Twitterze swoją opinią o meczu i odpowiadał na prośby o obserwowanie profili swoich fanów na portalu.

Wieczorna aktywność prezydenta na Twitterze spotykała się ostatnio z dużym zainteresowaniem, m.in. przed nie do końca udane selfie oraz wymiany zdań z młodymi fanami o co najmniej oryginalnych nazwach profilów .

Zobacz wideo

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE! Szybki QUIZ: Co wiesz o prezydencie Polski? [5 pytań] Córka prezydenta Andrzeja Dudy ma na imię: Sprawdź! Rozwiąż QUIZ

Więcej o: