Świdnica: 4 Polaków porwało Ukraińca. Torturowali go i nagiego porzucili w lesie

1. 34-letni Ukrainiec był torturowany przez 4 mieszkańców Świdnicy 2. Jak podaje "Gazeta Wrocławska?, okaleczony mężczyzna stracił przytomność 3. Na koniec napastnicy wywieźli go do lasu i nagiego porzucili

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas Ta bulwersująca historia zaczęła się niewinnie - 34-letni Ukrainiec, który pracuje w Świdnicy, po pracy poszedł napić się alkoholu z dwoma poznanymi chwilę wcześniej mieszkańcami miasta. Jednak, jak pisze " Gazeta Wrocławska ", później do grupy dołączyło jeszcze dwóch świdniczan i wkrótce sympatyczna atmosfera prysła.

"Ukrainiec w pewnej chwili zasnął, a gdy się ocknął, został brutalnie pobity. Świdniczanie kopali i bili go pięściami. Grozili Ukraińcowi nawet śmiercią. Zaczęli go też torturować" - pisze lokalny dziennik. Mężczyźni mieli mu nacinać uszy, by wymusić oddanie im pieniędzy.

Ale to nie koniec - nieprzytomnego nieszczęśnika wywieźli w bagażniku auta do lasu i nagiego, porzucili.

Napastnicy w rękach policji

Na szczęście mężczyźnie udało się znaleźć w okolicy pomoc. Szybko zawiadomiono policję i pogotowie. Czterej napastnicy zostali szybko zatrzymani - mają od 21 do 34 lat. Grozi im do 12 lat więzienia.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

A TERAZ ZOBACZ: Doradcy Macierewicza przedstawili kuriozalny projekt MON. "Mam nadzieję, że Polacy was obśmieją"

Zobacz wideo
Więcej o: