Duda wygwizdany na Narodowym przez kibiców Legii i Lecha. "Nikt tak nie jednoczy Polaków jak PiS"

Andrzej Duda zasiada na trybunach meczu finałowego Pucharu Polski. Prezydent został na przywitanie wygwizdany przez kibiców.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasPrezydent Andrzej Duda zasiadał na trybunach Stadionu Narodowego podczas meczu Legia Warszawa - Lech Poznań w finale Pucharu Polski. O jego obecności na meczu poinformował przed rozpoczęciem rozgrywki spiker. Wówczas prezydent został wygwizdany przez kibiców obu drużyn. Ten moment uchwyciły kamery Polsat News.

W lutym podczas meczu finałowego Mistrzostw Europy w piłce ręcznej wygwizdana została premier Beata Szydło. Prawicowe media za incydent obwiniały niemieckich kibiców. Po czym to poznać? Otóż ich gwizdy... "mają inny akcent".

Przypomnijmy jednak, że gdy w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego w 2012 roku wybuczana i wygwizdana została prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz, poseł PiS Jacek Sasin mówił , że te zachowania "rozumie". - Moim zdaniem to było takie spontaniczne zachowanie ludzi, którzy bardzo emocjonalnie przeżywają to, co się dzieje w Polsce - usprawiedliwiał.

Zobacz wideo

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!