Co prezydent robi o 2 w nocy? Jego fanki były zachwycone tym selfie

1. Andrzej Duda kolejny raz dyskutował z fankami na Twitterze 2. O 2 w nocy prezydent wysłał selfie prosto z Pałacu Prezydenckiego 3. Duda pozdrawiał i komplementował swoje fanki

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasZ niemal 800 osób, które obserwuje Andrzej Duda na Twitterze, wiele stanowią nastolatki. Nie dziwi więc, że to do rozmów z nimi prezydent często używa swojego konta w portalu społecznościowym. Głowa państwa pozdrawia, pociesza i składa życzenia młodym Polakom, nawet jeśli nazwy ich kont nie licują z powagą urzędu głowy państwa. Wspomnieć można użytkowników: "ruchadło leśne", "seba sra do chleba" czy "dzika foczka".

Z kim prezydent rozmawia na Twitterze? >>>

Prezydent kolejny raz prowadził dyskusje na Twitterze, tym razem bardzo późną porą. Zaczęło się od mało sympatycznej wymiany zdań. "Pajac" - napisała użytkowniczka Twittera pod zdjęciami Dudy ze Świebodzic. "Dulska" - odpowiedział.

Chwilę później prezydent rozmawiał już o ustawie o obrocie ziemią i Trybunale Konstytucyjnym, ale skończyło się jak zwykle - Duda "spełniał marzenia" młodych fanek o byciu obserwowanym przez niego na Twitterze, pozdrawiał i zapewniał o swojej miłości.

O 2 w nocy fani otrzymali od Andrzeja Dudy selfie prosto z Pałacu Prezydenckiego. Jedna z rozmówczyń zaczęła wątpić, że rozmawia z prezydentem. "Panie Prezydencie to naprawdę Pan pisze?" - spytała. Prezydent odpowiedział zdjęciem. Gdy po chwili internautka stwierdziła, że Duda źle wyszedł na zdjęciu, ten odpisał: "Facet jest tylko trochę brzydszy od diabła. Kobiety zawsze są piękne. Taki już jest ten świat".

Zobacz wideo

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!