W centrum Gdańska pobito Egipcjanina. Nieprzytomny mężczyzna walczy o życie w szpitalu

1. Do zajścia doszło na Wałach Jagiellońskich w centrum Gdańska 2. Egipcjanin w wyniku pobicia stracił przytomność i trafił do szpitala 3. Policja prowadzi w tej sprawie dochodzenie

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasJak dowiedziało się Radio Gdańsk , przed lokalem w centrum Gdańska pobito Egipcjanina. Do zajścia doszło w niedzielę około 6.00 rano w pobliżu klubu na Wałach Jagiellońskich. 40-letni mężczyzna miał dostać jeden silny cios w głowę, po którym stracił przytomność i do tej pory jej nie odzyskał.

W wyniku doznanych obrażeń obywatel Egiptu został przewieziony do jednego z gdańskich szpitali. Radio Gdańsk twierdzi, że ofiara pobicia jest w poważnym stanie i walczy o życie. Z kolei Tvn24.pl podaje, że śledczy zajmujący się tą sprawą na razie nie informują o stanie zdrowia mężczyżny - wiadomo jedynie, że wciąż przebywa w szpitalu i nie został jeszcze przesłuchany.

Na nagraniu z monitoringu widać, jak po uderzeniu Egipcjanin upada na ziemię i rozbija głowę. Na pomoc ruszyli mu pracownicy pobliskiego klubu - udzielili pierwszej pomocy i wezwali pogotowie. Szpital powiadomił o zajściu policję.

Jak na razie funkcjonariusze zdążyli jedynie zabezpieczyć miejski monitoring i rozpocząć przesłuchania świadków pobicia. Nikogo jeszcze nie zatrzymano, ale o zdarzeniu została poinformowana prokuratura.

Zobacz wideo

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE! Wiesz, który kraj zaznaczyliśmy na mapie? [QUIZ] QUIZ_KTÓRY_KRAJ_Ah-hQUIZ_KTÓRY_KRAJ_Ah-h fot. Shutterstock Sprawdź! Rozwiąż QUIZ