Tusk z humorem odpowiada na życzenia urodzinowe. Pokazał też, jaki dostał nietypowy prezent

1. Donald Tusk obchodził dzisiaj 59 urodziny 2. ?Dziękuje wszystkim ryzykantom za życzenia? - napisał na Twitterze 3. Pokazał również zdjęcie prezentu, który dostał na urodziny

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasZ okazji urodzin polityka na Twitterze pod hasztagiem #ŻyczeniaDlaTuska zaroiło się dzisiaj od wpisów. Również takich, które nawoływały do rozliczenia byłego premiera za katastrofę smoleńską.

Internauci życzyli przewodniczącemu Rady Europejskiej m.in. "króla strzelców w międzywięziennej lidze piłkarskiej" i "awansu z kierownika na dyrektora... celi". Pojawiło się także bardzo wiele pozytywnych komentarzy. "Na pohybel nienawistnikom!" i "zwycięstwa miłości nad prawem i sprawiedliwością" - pisali internauci na profilu Tuska.

Były premier nie stracił rezonu i do sytuacji odniósł się z humorem. Na Twitterze podziękował "straceńcom i ryzykantom", którzy, mimo panującej w Polsce atmosfery politycznej, wciąż życzą mu dobrze.

Pokazał również, co dostał na urodziny. Nietypowy prezent chyba się Tuskowi podoba:

I chociaż internauci chcieli wiedzieć, czy polityk nie robi sobie z nich żartów, były premier nie napisał już na Twitterze żadnego komentarza. A spekulacje, od kogo Tusk mógł dostać konia, nie ustają:

Zobacz wideo

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: