Tak wyglądają telefony "na żywo" od widzów w TVP. Pokazała to ostatnia wpadka w programie

W trakcie satyrycznego programu w TVP odebrano telefon od widza. Przez błąd ekipy technicznej wyszło na jaw, że rozmowa nie jest prowadzona na żywo.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas- Powiedział Napoleon - od wzniosłości do śmieszności jeden krok - tymi słowami Marcin Wolski zaczynał w piątek kolejny odcinek programu "W tyle wizji", nowego satyrycznego formatu emitowanego przez stację TVP Info. Jak na ironię losu, w tym wydaniu ekipa techniczna zaliczyła zabawną wpadkę.

Sytuacja miała miejsce w trakcie dyskusji Wolskiego ze współgospodarzem programu Dorotą Łosiewicz. Przedmiotem rozmowy była sejmowa moda. - Jest niesamowita sprawa, bowiem ktoś się do nas dodzwonił. Ktoś chce z nami rozmawiać- przerwał w pewnym momencie wyraźnie ucieszony Wolski.

Zapętlone nagranie

Telewidz, który dodzwonił się do programu był zdania, że w kwestii stylu wzorem dla innych polityków powinna być Anna Grodzka. Chwilę potem na wizji pojawiły się pierwsze problemy techniczne.

Najpierw głosy prowadzących zostały wyciszone, po czym w ogóle nie było słychać tego, co mówią. Było za to wyraźnie słychać wypowiedź telewidza. Gdy skończył, przedstawił się znów w ten sam sposób, co ujawniło, że telefon był tak naprawdę zapętlonym nagraniem z taśmy.

Gospodarze zdawali się nie wiedzieć, że puszczono całą wypowiedź telewidza. - Problemy techniczne, nie może być. Ta osoba chyba niestety się do nas nie dodzwoniła - powiedziała Dorota Łosiewicz. Marcin Wolski stwierdził z kolei, że telewidz został onieśmielony przez prowadzącą.

 

Satyryczny format w TVP

Program "W tyle wizji" pojawił się na antenie TVP Info na początku kwietnia. W każdym odcinku w zabawny sposób komentowane są wydarzenia dnia.

Program jest nadawany na żywo od poniedziałku do piątku o godzinie 21.50. Każdy odcinek trwa około 25 minut.

Zobacz wideo

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE! Szybki QUIZ: 'Dobra zmiana' w TVP [5 pytań] Nowe "Wiadomości" straciły w lutym około: Sprawdź! Rozwiąż QUIZ

Więcej o: