Zagiął Komorowskiego na spacerze w czasie kampanii wyborczej. Teraz dostał pracę w TVP Info

1. Press.pl: Ziemowit Kossakowski został nowym dziennikarzem TVP Info 2. Działacz PiS do tej pory znany był tylko ze swoich filmików na Youtubie 3. Zasłynął z wypytywania Komorowskiego o emigrację młodych Polaków

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasJak informuje branżowy portal press.pl , nowym dziennikarzem informacyjnego programu Telewizji Polskiej został Ziemowit Kossakowski, właściciel kanału Piast.TV na Youtubie.

Youtuber "zasłynął" niegdyś swoim kontrowersyjnym nagraniem z Parady Równości czy wypytywaniem Bronisława Komorowskiego o emigrację młodych Polaków i rzekome kontakty byłego prezydenta z funkcjonariuszami KGB.

 

Kossakowski nie kryje się ze swoimi prawicowymi poglądami i poparciem dla Prawa i Sprawiedliwości. Zresztą, jako członek partii rządzącej, w 2014 roku bez powodzenia startował w wyborach samorządowych.

Kossakowski do swoich racji przekonywał do tej pory głównie w sieci. Niektórzy nazywają go nawet "twitterowym hejterem".

W jednym ze swoich ostatnich wpisów Kossakowski przekonuje, że bezpieczeństwo Polaków powinny zagwarantować kara śmierci i dostęp do broni dla obywateli.

Jego zdaniem gra słów, której w czasie swoich protestów używali członkowie KOD, jest życzeniem śmierci premier Szydło.

Ani szefowie telewizji publicznej, ani Kossakowski nie potwierdzili na razie informacji, do których dotarł portal press.pl.

Zobacz wideo

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: