Dwa psy nie mogły wydostać się z nieczynnego basenu. Strażnicy ratowali je przez godzinę

1. Straż Miejska z Jeleniej Góry uratowała psy uwięzione w niecce basenu 2. Czworonogi trafiły do schroniska, skąd odebrał je ich właściciel 3. Twierdzi, że nie wie, jak psy wydostały się z posesji i trafiły do basenu

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas Dwa dni temu, tuż przed świętami wielkanocnymi, strażnicy miejscy z Jeleniej Góry otrzymali zgłoszenie o dwóch czworonogach uwięzionych w niecce nieczynnego basenu, które nie potrafiły wyskoczyć na zewnątrz.

"Szczęśliwie zakończyła się sprawa psów z 'Rakownicy'. Całe i zdrowe wróciły do właściciela" - napisali później na swojej stronie internetowej.

Psy nie mogły wydostać się z nieczynnego basenuPsy nie mogły wydostać się z nieczynnego basenu Straż Miejska w Jeleniej Górze Fot.: Straż Miejska w Jeleniej Górze

"Po około godzinie udało się je odłowić, ale aby wydostać się z nimi z byłego basenu potrzebna była drabina. Tę użyczył przybyły na miejsce zastęp Straży Pożarnej" - wyjaśniają strażnicy miejscy.

Po wspólnej akcji Straży Miejskiej, Straży Pożarnej oraz pracowników miejscowego schroniska psy trafiły w ręce ich właściciela. Twierdzi on, że nie wiedział, jak pupile wydostały się z posesji ani że wpadły do basenu, z którego nie potrafiły się wydostać.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: