Beata Pawlikowska nie będzie już prowadzić w Zetce programu "Świat według blondynki"

1. Dziennikarka pożegnała się ze słuchaczami na Facebooku 2. "Radio zaproponowało zmiany, na które nie chciałam się zgodzić" - napisała.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasPawlikowska prowadziła audycję "Świat według Blondynki" od 15 lat. Dziś poinformowała, że prowadziła ostatnią audycję z tego cyklu.

- Radio ZET zaproponowało mi wprowadzenie zmian, na które nie chciałam się zgodzić. Próbowaliśmy osiągnąć kompromis, który zadowalałby obie strony, ale nie znaleźliśmy takiego kompromisu. W tej sytuacji było tylko jedno, uczciwe rozwiązanie: podziękować sobie wzajemnie za dotychczasową współpracę i ruszyć dalej swoją drogą - napisała dziennikarka i podróżniczka. - Nie wiem co będzie dalej, ale jestem dobrej myśli.

Pawlikowska ma na Facebooku ponad 200 tys. fanów. - Bardzo mi przykro, niedziela z Panią była mistyczna, miód na uszy. Obrażam się na radio zet i od dziś zmieniam stację w moim radio - komentowała jedna z fanek. - Będzie mi brakowało niedziel z Panią, tych fascynujących opowieści, ciepłego głosu i Pani uroczego śmiechu. Wszystkiego dobrego i powodzenia! - napisała inna.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Czy słuchałe(a)ś programu ''Świat według blondynki''
Więcej o: