Tak wygląda wnuczka Józefa Stalina. Tatuaże, skąpe stroje i broń....

Pozuje do zdjęć z karabinem i w ekstrawaganckich strojach. Praktykuje też buddyzm. Nie chodzi o gwiazdę amerykańskiego punk rocka. Tak wygląda Chrese Evans, wnuczka Józefa Stalina.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasWytatuowana wnuczka dyktatora ma 42 lata i mieszka w Portland w stanie Oregon. Prowadzi tam sklep ze starociami i praktykuje... buddyzm.

W ostatnich dniach jej zdjęcia pojawiły się w wielu serwisach internetowych na całym świecie. Evans lubi się fotografować w punkowej stylizacji - obwieszona militarnymi gadżetami, w podartych rajstopach i kusej koszulace przypomina gwiazdę rocka.

Matką Chrese Evans jest Swietłana Alliłujewa, jedyna córka Stalina, która w 1966 roku uciekła ze Związku Radzieckiego do USA i potępiła działania ojca. W ZSRR zostawiła dwoje dzieci, a już w Stanach wyszła za architekta William Wesleya Petersa. Z tego związku urodziła się Olga, która już jako dorosła osoba zmieniła imię na Chrese. Alliłujewa zmarła pięć lat temu.

- Stalin kiedyś był dla mnie zwycięzcą II wojny światowej - obok Churchilla i Roosevelta - mówi Evans w rozmowie z serwisem Express.co.uk . - Jednak później matka odbyła ze mną rozmowę i dowiedziałam się o zbrodniach dziadka - dodaje.

I chociaż wnuczka Stalina nie czuję szczególnej więzi z krajem pochodzenia, od czasu do czasu gotuje barszcz. - Mam wtedy wrażenie, że mama jest przy mnie - mówi w rozmowie z dziennikarzami.

Zobacz wideo

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: