"Nazywam się Pawłowicz. Jestem siostrą Krystyny". Kurski o niecodziennym spotkaniu na marszu KOD

1. Jarosław Kurski opisał spotkanie siostry Krystyny Pawłowicz na marszu KOD2. - Pan mnie rozumie, panie Jarku - powiedziała mu i zniknęła w tłumie3. Brat Jarosława to Jacek Kurski, polityk prawicy i obecny prezes TVP

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasKilka dni temu Jarosław Kurski, zastępca redaktora naczelnego "Gazety Wyborczej", opisał na Twitterze swoje niecodzienne spotkanie.

"27 II na marszu KOD podeszła do mnie miła pani. - Nazywam się Pawłowicz - powiedziała. - Jestem siostrą Krystyny. Pan mnie rozumie, panie Jarku" - relacjonował Kurski. "I zaraz zniknęła w tłumie" - dodał, zwracając się jeszcze do napotkanej: "Droga Pani, rozumiem, pozdrawiam i proszę o kontakt. Tak czy owak do następnego spotkania na marszu KOD".

Krystyna Pawłowicz jest jedną z bardziej wyrazistych i kontrowersyjnych posłanek PiS. Brat Jarosława, Jacek, również związany jest z obecną władzą, kilka miesięcy temu został prezesem TVP. Tej samej TVP, która próbowała zbagatelizować marsz, w którym brał udział brat jej szefa, pokazując go w dość ciekawy sposób .

Zobacz wideo

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: