Wirtualnemedia.pl: Igor Sokołowski zwolniony z TVP Info. Dziennikarz żegna się z widzami

1. Igor Sokołowski nie pracuje już w TVP Info 2. Wg portalu Wirtualnemedia.pl dziennikarz został zwolniony

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas- Dziękuję za wspólnie spędzony wieczór i ostatnie 12 miesięcy, bo to moje z państwem pożegnanie - powiedział Igor Sokołowski w TVP Info. - Przez ten rok walczyłem o państwa zaufanie i mam nadzieję, że nie zawiodłem. Życzę wszystkiego dobrego, dobranoc - dodał pod koniec serwisu informacyjnego.

Jak ustalił nieoficjalnie portal Wirtualnemedia.pl , Sokołowski został zwolniony przez kierownictwo Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. Pierwotnie jego nazwisko widniało w grafiku dyżurów antenowych do końca marca. W piątek dziennikarz zamieścił wpis na swoim facebookowym profilu.

"Dumny jestem z tego, że jedyna walka jaką dziennikarsko prowadzę, to ta o zaufanie Widzów. Wierzę, że do tej pory udało mi się ją wygrywać. Dziękuję Państwu za wspólnie spędzony rok w tvp.info. Więcej nie będzie" - napisał Sokołowski na Facebooku.

Igor Sokołowski był związany z TVP Info od kwietnia 2015 r., był jednym z prowadzących "Poranek TVP Info". W ostatnim czasie prowadził też pasmo popołudniowe i wieczorne. Przedtem Sokołowski przez cztery lata pracował w TVN24, gdzie prowadził "Dzień na żywo" i "Wstajesz i wiesz". Wcześniej związany był z TVN Warszawa, TOK FM, Radiu Kolor i radiową Jedynką.

Przypomnijmy: wczoraj szefem publicystyki TVP został Dawid Wildstein. Zastąpił na tym stanowisku Michała Rachonia.

Od kiedy prezesem TVP został Jacek Kurski, zwolnieniom nie ma końca. Z telewizją publiczną pożegnali się w ostatnim czasie m.in. Diana Rudnik, Piotr Kraśko, Justyna Dobrosz-Oracz, i Tomasz Lis.

Zobacz wideo

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: