Dorota Gawryluk szefową "Wydarzeń" Polsatu

Dorota Gawryluk została dziś szefem "Wydarzeń" Telewizji Polsat - informuje portal Wirtualnemedia. Ostatnio ta funkcja nie była obsadzona.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas Gawryluk będzie odpowiedzialna za trzy wydania serwisu: wydanie popołudniowe o 15.50, główne o godz. 18.50 i wieczorne wydanie programu "Wydarzenia" o godz. 22.00 (to ostatnie będzie emitowane od 7 marca w Polsat News i Polsat News 2) - podają Wirtualnemedia .

Gawryluk będzie nadal jedną z prowadzących główne wydanie "Wydarzeń". Poprowadzi też nowy program na żywo - "Prezydenci i premierzy", który w Polsat News będzie można oglądać od 5 marca.

Do tej pory "Wydarzenia" nie miały szefa, po tym jak w połowie 2012 roku wszystkie redakcje informacyjno-publicystyczne Telewizji Polsat przeniesiono do struktur kanału Polsat News.

Dorota Gawryluk jest związana z Polsatem od początku swojej kariery zawodowej. Pracowała również w Telewizji Polskiej, współpracowała z Polskim Radiem, TOK FM, "Uważam Rze", "Dziennikiem", "Faktem" i "Rzeczpospolitą". Obecnie jest publicystką tygodnika "Idziemy".

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: