Michał S. objęty dozorem policyjnym. Miał nękać prawie 40 kobiet. Policja szuka kolejnych ofiar

1. 29-letni Michał S. wpadł w ręce warszawskiej policji, miał nękać 38 kobiet 2. Mężczyzna usłyszał zarzuty i dodatkowo objęto go dozorem policyjnym 3. Policja wciąż poszukuje kobiet, które mogły być ofiarami podejrzanego

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas Policja zatrzymała podejrzewanego o nękanie 38 kobiet w środę w Warszawie. 29-latek był znany władzom, do zatrzymania doszło w miejscu jego pracy. O sprawie poinformował TVN Warszawa .

Mężczyzna przez blisko trzy lata mógł prześladować nawet 38 kobiet. Działał w centrum Warszawy, ale ofiar szukał też przez Internet. - Przybliża się, nalega na kontakt fizyczny, śledzi. Jest bardzo nachalny, namolny - opisywały cytowane przez TVN kobiety swojego prześladowcę. - Nie potrafi zrozumieć słowa "nie", kompletnie to do niego nie dociera - mówiły.

Dozór policyjny i zakaz zbliżania się

Sprawa wyszła na jaw, gdy jedna z pokrzywdzonych opisała swoją sytuację na portalu społecznościowym. Nieoczekiwanie odezwało się prawie 40 ofiar tego samego człowieka. Kobiety zgłosiły się na policję, ta zaś po kilku dniach ujęła Michała S.

Wobec zatrzymanego zastosowano dozór policyjny. Ma on również zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych kobiet. Za stalking mogą grozić mu trzy lata więzienia.

Policja wciąż poszukuje kobiet, które były nękane przez Michała S. Można dzwonić pod numery telefonu 22 603 91 19 i 22 603 91 63 bądź stawić się osobiście w komendzie na Wilczej 21 na warszawskim Śródmieściu.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: