TVP: Uwaga! Zmiana w programie! "Ojciec Mateusz" przegrał z red. Gmyzem

"Uwaga! Zmiana w programie!", alarmuje TVP1 na swoim profilu na Facebooku. O co to całe zamieszanie? O 20:30 Jedynka wyemituje "Taśmy z Magdalenki" Cezarego Gmyza zamiast... powtórki "Ojca Mateusza".

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas Na oficjalnym koncie TVP1 na Facebooku pojawiła się dziś ważna informacja.

"Uwaga! Zmiana w programie! Jutro o 20:30 zamiast powtórkowej emisji odcinka OJCA MATEUSZA Jedynka wyemituje dokument Cezarego Gmyza pt. 'Taśmy z Magdalenki'" - napisano wczoraj na profilu TVP. Wpis pojawił się o 16:45, więc telewidzom dano ponad dobę na to, by przygotowali się na zmiany.

komentarz na Facebookukomentarz na Facebooku facebook.com

"Super! Znowu nie będę musiała bić się z babcią o pilota!", skomentowała informację jedna z internautek. Fani detektywa w sutannie nie mają ostatnio lekko. W zeszłym tygodniu również pozbawiono ich możliwości obejrzenia jego przygód, wtedy zamiast "Ojca Mateusza" na antenie pojawił się film "TW Bolek" .

"Taśmy z Magdalenki" to film dokumentalny Cezarego Gmyza i prof. Antoniego Dudka. Pokazuje niepublikowane wcześniej materiały z negocjacji Okrągłego Stołu. Czwartkowa emisja będzie premierą filmu. Pierwotnie miał być on wyemitowany o 22:20. Tak czy inaczej, nie regulujcie odbiorników.

Zobacz wideo

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: