"Chciałbyś dziś znać przyszłość, lecz musisz poczekać..." Niepewne losy "Klanu" w TVP

- Dalsze losy "Klanu" to temat otwarty - przyznała Aleksandra Gieros-Brzezińska, rzeczniczka TVP. - Rozmowy jeszcze przed nami - zaznaczyła. Serial nie zniknie z ramówki do czerwca. To jedyne, czego możemy być na razie pewni.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas- Kolejne odcinki "Klanu" pojawią się w wiosennej ramówce - zapewniła nas rzeczniczka TVP Aleksandra Gieros-Brzezińska. Oznacza to, że do co najmniej do czerwca fani serialu będą mogli śledzić perypetie rodziny Lubiczów.

Co będzie dalej? Czy po zmianie kierownictwa w programie TVP znajdzie się miejsce dla najdłużej emitowanej polskiej telenoweli? - Temat jest otwarty - powiedziała nam Gieros-Brzezińska. - Rozmowy o dalszych losach serialu jeszcze przed nami - dodała.

O tym, czy to faktycznie ostatnie miesiące "Klanu" w TVP1, powinniśmy dowiedzieć się wkrótce. Na razie jednak nic nie jest przesądzone.

"Klan" jest najdłuższym pod względem lat nieprzerwanej emisji i liczby odcinków serialem produkcji polskiej. To również pierwsza polska telenowela, której fabuła została wybrana w konkursie dla telewidzów. "Klan" zadebiutował na ekranie 22 września 1997 r. W środę w Jedynce wyemitowano 2894. odcinek serialu.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: