Pegaz, Teleranek, Pospieszalski i "Bodo". Co zobaczymy wiosną w TVP

Miks obiecujących nowości i starych sprawdzonych programów - tak można podsumować w skrócie wiosenną ofertę TVP1. Jesteście ciekawi, co zobaczycie? Sprawdźcie.

Nowy serial "Bodo" (od 6 marca, niedziela, godz. 20:25). Czarny koń stacji. Historia obdarzonego niespotykaną charyzmą i urokiem osobistym Eugeniusza Bodo w doborowej obsadzie. Na ekranie zobaczymy m.in. Antoniego Królikowskiego, Tomasza Schuchardta, Romę Gąsiorowską, Piotra Żurawskiego, Józefa Pawłowskiego, Roberta Gonerę i Edytę Herbuś.

"Warto rozmawiać" Jana Pospieszalskiego (od 1 marca, godz. 21:25). Cykliczny program Jana Pospieszalskiego, czyli debaty dotyczące aktualnych tematów społeczno-politycznych, z udziałem gości w studiu oraz - co ciekawe - widzów poprzez media społecznościowe.

"Chodzi o pieniądze" Jacka Łęskiego (od połowy marca, czwartek, godz. 22:25). Magazyn przedstawiający kulisy wydarzeń i zjawisk gospodarczych, istotnych z perspektywy przeciętnego obywatela lub przedsiębiorcy prowadzącego niedużą firmę. Program będzie się pojawiać co drugi tydzień, na zmianę z "Po prostu" Tomasza Sekielskiego .

"Pegaz" (od 2 marca, środa, godz. 22:35). Kultowy program kulturalny wraca po 12 latach. Ma być przewodnikiem po najważniejszych wydarzeniach kulturalnych. Poprowadzą go Agnieszka Szydłowska i Marek Horodniczy.

"Teleranek" (od 6 marca, niedziela, godz. 9:30) w nowej odsłonie. Twórcy zapewniają, że w programie nie będzie ani agresji, ani wulgaryzmów.

Teatr Telewizji - 7 marca o godz. 20:25 w Jedynka pokaże premierowy spektakl "Dom kobiet" - inscenizację dramatu Zofii Nałkowskiej z udziałem m.in.: Anny Polony, Danuty Stenki, Marii Pakulnis, Joanny Kulig.

Nie zabraknie też sprawdzonych seriali i programów. Jak zwykle w czwartki wieczorem o godz. 21:25 będzie "Sprawa dla reportera" Elżbiety Jaworowicz, a codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 18:30 Agata Młynarska i Artur Orzech zapraszają na "Świat się kręci". Będzie też "Ojciec Mateusz" (15. seria, od 3 marca, czwartek, godz. 20:30) oraz "Strażacy" (2. seria, od 5 marca, sobota, godz. 20:25). Fani "Klanu" mogą oglądać swoich bohaterów tradycyjnie od poniedziałku do piątku (od 29 lutego, godz. 17:55). Muzyczną wiedzę jak zwykle sprawdzi Robert Janowski w show " Jaka to melodia?" (od poniedziałku do piątku, godz. 17:25 oraz w niedzielę, godz. 18:30). Na swoje dania zapraszać będzie Karol Okrasa w "Okrasa łamie przepisy" (sobota, godz. 13:30), a Radek Brzózka znów podejdzie do sprawy naukowo w programie "Jak to działa?" (niedziela, godz. 8:35).

Więcej o: