Biceps kulturysty i peleryna superbohatera. To nie Marvel ani DC. To Kaczyński na okładce "Do Rzeczy"

Latający Jarosław Kaczyński w stroju Supermana, wymierzający cios tęczowej gwieździe na fladze Unii Europejskiej. Tak w skrócie prezentuje się okładka nowego "Do rzeczy".

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas Redakcja tygodnika "Do rzeczy" pochwaliła się okładką najnowszego numeru swojego pisma. Tytuł "Strach przed Polską - europejscy lewacy drżą przed naszą konserwatywną kontrrewolucją" mówi wiele. Ale dopiero oprawa graficzna okładki jest kwintesencją.

A na niej widzimy prezesa Prawa i Sprawiedliwości w stroju superbohatera, z naszytym na klatce piersiowej godłem Polski, zamaszystą peleryną i bicepsami w rozmiarze XL.

To wszystko wzbogacone jeszcze ciosem wyprowadzanym prosto w kolory tęczy - symbol międzynarodowej społeczności LGBT - ujęte w gwieździe, czyli głównym elemencie flagi Unii Europejskiej.

Okładka nowego numeru tygodnika 'Do Rzeczy'Okładka nowego numeru tygodnika "Do Rzeczy" Tygodnik "Do rzeczy"

Kreatywność redakcji tygodnika od razu spotkała się z komentarzami w sieci. "Strach, ale przed takimi okładkami", napisał na swoim profilu na Twitterze Karol Darmoros, dziennikarz Polskiego Radia.

"Pewnego dnia polski tygodnik zatrudni profesjonalnego grafika, zamiast czyjegoś młodszego brata", to z kolei głos Bena Stanleya, wykładowcy SWPS.

O przywódcy PiS-u przeczytasz w książce "Jarosław. Tajemnice Kaczyńskiego. Portret niepolityczny" >>

Zobacz wideo

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: