Max Kolonko w TVP powie "jak jest"? Nowy szef "Jedynki": Jestem wielbicielem jego talentu

Nowy dyrektor telewizyjnej Jedynki nie wyklucza, że stacja nawiąże współpracę z Mariuszem Maxem Kolonką. Nad jego umiejętnościami rozpływał się w rozmowie z portalem dziennik.pl.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas- Może tak się złoży, że pan Max Kolonko otrzyma ofertę z naszej strony. Nie chciałbym jednak komunikować tego przez media - zastrzegł Jan Pawlicki .

Dyrektor TVP1 nie szczędził miłych słów pod adresem dziennikarza.

- Bardzo serdecznie pozdrawiam pana Maxa Kolonkę. Jestem wielbicielem jego talentu , ponieważ trzeba potrafić "szyć" przez pół godziny do kamery, żeby ludzie tego słuchali i jednocześnie utrzymywać poziom zainteresowania i adrenaliny - rozpływał się w rozmowie z dziennik.pl.

Z kolei kreśląc plany dla TVP1, Pawlicki mówił także o telenoweli historycznej i serialu o Żołnierzach Wyklętych.

Kiedyś korespondent, dziś vloger

O tym, że Kolonko może wrócić do TVP po zmianie władz, już wcześniej donosiły media. "Newsweek" dowiedział się, że może dostać swój program.

Mariusz Max Kolonko przez długi czas był korespondentem TVP w Stanach Zjednoczonych. Obecnie jest znany głównie ze swojego autorskiego kanału YouTube, "MaxTV - Mówię Jak Jest", na którym komentuje bieżące wydarzenia z konserwatywnego punktu widzenia.

Pawlicki wzbudził kontrowersje

Jan Pawlicki to były dziennikarz TVN, TVP Info i TV Republika. W związku ze zmianami władz publicznej telewizji, został szedem telewizyjnej Jedynki. Gdy wiadomość o nominacji rozeszła się w mediach, internauci od razu "odgrzali" jego kontrowersyjne wpisy na Twitterze.

"Po co k*** go followujesz masochisto:)))))" Czytaj więcej o wpisach Jana Pawlickiego >>>

Zobacz wideo

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: