Nowa narracja PO. Krąży wokół jednego słowa

"Oszustwo" - to słowo od rana pojawia się w wypowiedziach polityków Platformy Obywatelskiej. Wraz z prezentacją nowego spotu, partia będzie teraz atakować główny pomysł Prawa i Sprawiedliwości - program "Rodzina 500+".

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasPrawo i Sprawiedliwość złożyło w Sejmie projekt ustawy nt. swojej flagowej obietnicy - programu "Rodzina 500+". Problem jednak w tym, że na samym początku obietnica dotyczyła 500 złotych na KAŻDE dziecko, dzisiaj - już nie na każde.

I to wykorzystuje właśnie Platforma Obywatelska. Jej przekazem od dzisiaj jest "oszustwo", jakiego ma się dopuszczać w związku z tym PiS.

Trzy cytaty

Grzegorz Schetyna, przewodniczący PO, dzisiaj w Radiu ZET: "To jest oszustwo. Co innego PiS obiecało, a co innego kładzie dziś na stole. Ludzie muszą to wiedzieć".

Sławomir Neumann, przewodniczący klubu PO, dzisiaj w RMF FM: ''My dzisiaj spotkamy się po to, żeby omówić tę sytuację, to PiS-owskie wyborcze oszustwo i żeby też pokazać, i zaproponować takie rozwiązanie, które będzie sprawiedliwe i uczciwe".

Opublikowany dzisiaj najnowszy spot Platformy Obywatelskiej pt. "PiS - obiecali, oszukali":

Warto przeczytać: satyryczny przewodnik po naszej nowej rzeczywistości "Nowa Polska" >>

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: