Chciała "zdjąć kieckę" dla prezydenta Dudy. Teraz może zostać nową twarzą TVP

Była rzeczniczka Kongresu Nowej Prawicy tydzień temu pisała na Twitterze, że jeśli prezydent przyjmie przysięgę od trzech sędziów TK, ona "zdejmie kieckę". W sobotę była na castingu dla nowych prezenterów TVP

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasJolanta Solarz może zostać nową prezenterką Telewizji Polskiej. Jak poinformował portal Press.com , była rzeczniczka Kongresu Nowej Prawicy w sobotę wzięła udział w próbach kamerowych dla nowych twarzy TVP.

Solarz w ostatnich wyborach prezydenckich pracowała jako rzeczniczka prasowa kandydata Kongresu Nowej Prawicy, Jacka Wilka. Zasłynęła jednak czymś zupełnie innym.

Tydzień temu wrzuciła na swojego Twittera zdjęcie w eleganckiej sukience, zapowiadając, że jeśli prezydent Andrzej Duda przyjmie przysięgę od trzech sędziów Trybunału Konstytucyjnego, to zamieści również fotografię "bez kiecki". O całej sprawie

portal Gazeta.pl informował już wcześniej

.

Historia kontrowersyjnego postu ma jednak dalszy ciąg. Twitterowi znajomi Solarz zasugerowali, żeby oznaczyła w poście prezydenta, na co ta odparła, że Andrzej Duda już ją "obserwuje". Chwilę później post zamieścił sam Duda - napisał, że śledzi Solarz na Twitterze "uważnie". Czy miała być to aluzja do zapowiadanego "zdjęcia bez kiecki"?

Screen z Twittera Jolanty Solarz, 02.02.2016Screen z Twittera Jolanty Solarz, 02.02.2016 Marcin Stachowicz

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: