W nowym spocie o polityce międzynarodowej PiS uderza w opozycję. "Wylewa rozgoryczenie za granicą"

1. PiS publikuje nowy spot 2. Materiał poświęcony jest polityce zagranicznej 3. PiS uderza w nim w "przegraną partię" i jej sympatyków

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas PiS opublikował nowy spot poświęcony polityce zagranicznej. Jest on utrzymany w konwencji podobnej do nagrań, które partia publikowała w czasie kampanii wyborczej.

W filmiku pada wiele gorzkich słów pod adresem opozycji, która rzekomo " wylewa swoje żale i frustracja za granicą".

 

- Problem zaczyna się, gdy przegrana partia i sympatyzujący z nią dziennikarze zaczynają wylewać swoje żale i frustracja za granicą. Angażowania zagranicznych polityków, proszenie ich o interwencję - taki rachunek zapłacimy wszyscy. Dlatego mamy apel do opozycji: na arenie międzynarodowej współpracujmy - słyszymy w nagraniu, patrząc na zgromadzonych na marszu KOD polityków PO, TR oraz Tomasza Lisa.

Poza tym, w spocie pobrzmiewają też echa narracji PiS mówiącej o tym, że działania rządu mają pełne poparcie społeczne. - Większość (obywateli - przyp. red.) dała po raz pierwszy od 1989 roku samodzielną większość PiS, czyli zagłosowała na proponowaną wizję zmian w państwie - słyszymy w nagraniu.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: