Prezydent nie posłuchał posła Pięty. I przekazał swoje narty na rzecz WOŚP

1. Prezydent Duda wystawił na aukcję WOŚP swoje narty2.To te narty, ?na których zjeżdżał m.in. w Rabce Zdroju przed III Memoriałem Marii Kaczyńskiej? 3. Finał akcji Jurka Owsiaka w najbliższą niedzielę.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas Andrzej Duda postanowił wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Wystawił na aukcji Wielkiej Orkiestry swoje narty.

Jak można przeczytać na stronie z aukcjami WOŚP , "są to narty, na których jako kandydat na urząd Prezydenta RP [Andrzej Duda] zjeżdżał m.in. w Rabce Zdroju przed III Memoriałem Marii Kaczyńskiej" .

Prezydent złożył na nartach swój autograf. Dziś rano kosztowały 7 tys. złotych.

Kontrowersyjny wpis posła Stanisława Pięty

Na temat wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przed kilkoma dniami stanowczo wyraził się poseł Stanisław Pięta. Poseł PiS napisał na Twitterze:

Wpis posła Pięty wywołał kontrowersje nie tylko w szeregach opozycji, ale również w samym PiS. Nie zgodził się z nim m.in. wiceminister MON Bartosz Kownacki . - Każdy może być wolontariuszem WOŚP - powiedział wiceminister. - Cenić trzeba wszelkiego rodzaju akcje charytatywne. Nieważne czy się z nimi zgadzamy, czy nie - dodał.

Zobacz wideo

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: