"Newsweek" ogłasza "gwałt na Polsce", a "wSieci" nagradza prezydenta Dudę [W TYGODNIKACH]

Czystkom w ministerstwach i złym ustawom PiS poświęcono najnowszy numer "Newsweeka", który z okładki krzyczy mocnym tytułem "Gwałt na Polsce". O czym jeszcze przeczytamy w najnowszych numerach tygodników?

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas Zobacz wszystkie okładki>>>

"Gwałt na Polsce" - to temat okładkowy najnowszego "Newsweeka". Ów gwałt to "czystki w ministerstwach, krytyka w Polsce i zagranicą za ustawy medialną i o Trybunale Konstytucyjnym"

W tygodniku znajdziemy także - według zapowiedzi wydawcy - odpowiedzi na pytania: Dlaczego to, co robi PiS jest tak niebezpieczne dla Państwa? Czego obawia się Paweł Pawlikowski, reżyser oscarowej "Idy"? Jak krakowianie oceniają swojego krajana, prezydenta Andrzeja Dudę? . Więcej>>>

"wSieci" najnowszym wydaniem uderza w Henrykę Krzywonos-Stycharską. "Próbuje się ją przedstawiać jako legendarną opozycjonistkę o zasługach równych Annie Walentynowicz. Przeczy temu wiele faktów i relacji wciąż żyjących uczestników wydarzeń z sierpnia 1980 r. Także akta IPN, do których dotarliśmy, wskazują, że w życiorysie 'Heni tramwajarki' istnieje więcej znaków zapytania, niż sądzono" - czytamy w zapowiedzi.

W numerze także o nagrodzie Człowieka Wolności Tygodnika "wSieci", której laureatem został prezydent Andrzej Duda. Więcej>>>

"Wprost" i "Do Rzeczy" nie ukazują się w tym tygodniu, ze względu na przerwę świąteczno-noworoczną.

Zobacz wideo

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? ? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: