Oglądaj na żywo turniej charytatywny w FIFA 16: Dziennikarze vs Youtuberzy

Z jednej strony Miecugow, Tymański i Szypowski, z drugiej Futbolove, Kapitan Alien i BartekUSA. Dziennikarze i youtuberzy walczą dziś w turnieju w FIFA 16. Celem jest pomoc dzieciom z Domu Dziecka w Żywcu.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasGwiazdy dziennikarstwa i jedni z najsłynniejszych polskich youtuberów biorą dziś udział w turnieju w FIFA 16. Transmisję z turnieju możesz zobaczyć na kanale Gazeta.pl na Youtube.

 

Na co zbieramy pieniądze? W Powiatowym Domu Dziecka w Żywcu przebywa gromadka 25 dzieciaków w przedziale wiekowym od 10 do 19 lat. Los pokierował ich życiem tak, że znajdują się w placówce opiekuńczo - wychowawczej. Tego nie jesteśmy w stanie zmienić. Mamy jednak moc sprawienia, aby żyło się im tam lepiej.

Z zebranych środków moglibyśmy sfinansować na przykład: zakup sprzętu komputerowego do świetlicy, tak aby każde dziecko miało dostęp do komputera, wakacyjny wyjazd, zakup sprzętu sportowego typu trampolina czy zestaw do koszykówki. Wierzymy, że dzięki naszej akcji dzieciaki będą mogły rozwijać swoje zainteresowania oraz pasję, co niewątpliwie przyczyni się do ich szczęścia.

>>>Tutaj możesz wesprzeć projekt Kolorowe Domy Dziecka<<<

Turniej jest organizowany przez Gazeta.pl, Sport.pl, Epic Makers, Fundacja "Serca dla maluszka". Partnerem wydarzenia jest EA Sports.

Zawodnicy:

Dziennikarze: Tymon Tymański, Grzegorz Miecugow, Mikołaj "Jaok" Janusz, Michał Kempa, Konrad Ferszter, Bartłomiej Szypowski, Michał Fal, Bartek Przybyszewski

Youtuberzy: Cyber Marian, Futbolove, BartekUSA, Mietczyński, Krzysztof Golonka, Poszukiwacz, Kapitan Alien i Magia of Y.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: