Tego trzeba po prostu posłuchać. Szefowa Kancelarii Premiera na urodzinach Radia Maryja [WIDEO]

?Przewielebni księża arcybiskupi, drogi Ojcze Dyrektorze?. I tak dalej. Oto przemówienie Beaty Kempy na 24. urodzinach Radia Maryja.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas"Umocowana i upoważniona przez premier Beatę Szydło" szefowa jej kancelarii w imieniu Szydło podziękowała zgromadzonym pracownikom i rodzinie Radia Maryja za "24 lata, dzień po dniu, posługi Bogu, Kościołowi i Ojczyźnie":

 

Następnie Kempa życzyła w imieniu Beaty Szydło zdrowia ojcu Rydzykowi i całej rodzinie Radia Maryja. - Pani premier pragnie zapewnić, dopinając harmonogram wszystkich spraw, na które cała drużyna PiS idąc do wyborów umówiła się z polskim narodem, że dotrzymamy słowa - podkreśliła.

Kempa wspomniała "pana prezesa, Jarosława Kaczyńskkiego, który w dniu wygranych wyborów, bez cienia triumfalizmu zaprosił wszystkich do biało-czerwonej drużyny dla Polski". - Chcę przekazać od pani premier, że rodzina Radia Maryja jest kręgosłupem tej biało-czerwonej drużyny - powiedziała Kempa. - Do zawołania "Alleluja i do przodu" my dodajemy "damy radę!" - stwierdziła, po czym zakończyła: - Szczęść Boże, bardzo dziękujemy, ojcze dyrektorze.

O fenomenie Rodziny Radia Maryja przeczytasz w reportażu "W rodzinie ojca mego" >>

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnijnaszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: