MON informuje o... urodzinach Radia Maryja. Internauci bezwzględni. "Niedługo zamiast Caracali kupimy kropidła"

Dzisiaj 24. urodziny Radia Maryja. Do Tadeusza Rydzyka - dyrektora radiostacji - zjechało się wielu ministrów, w tym Antoni Macierewicz. MON nie omieszkało o tym poinformować na swoich stronach.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasNa obchody rocznicy powstania Radia Maryja do Torunia zjechała się cała wierchuszka Prawa i Sprawiedliwości. Kogo tam nie było...

MON informuje

Był prezes Kaczyński, minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro, minister spraw wewnętrznych Mariusz Błaszczak, minister środowiska Jan Szyszko, minister Beata Kempa, Joachim Brudziński, Krystyna Pawłowicz, Krzysztof Jurgiel i minister obrony narodowej Antoni Macierewicz.

O obecności tego ostatniego Ministerstwo Obrony Narodowej poinformowało na swojej stronie internetowej, a link do tej informacji zamieściło na swoim profilu na Facebooku. Wyglądała więc ona tak, jakby MON informowało o samych urodzinach:

I dla obserwujących profil MON tego już za wiele.

Komentarze

Obserwujący od razu zaczęli pytać z oburzeniem, co do urodzin firmy Tadeusza Rydzyka ma MON? "Kogoś tu zdrowo porąbało...", "To bardzo żenujące, jeszcze życzenia złóżcie... Nowy Pan minister nie próżnuje", "Jak tak dalej pójdzie, to usłyszymy, że zamiast Caracali kupimy nowoczesne kropidła dla kapelanów..." - to tylko niektóre z komentarzy.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: