"Anonymous" zaatakowali ISIS. Na stronie internetowej tzw. Państwa Islamskiego została tylko reklama Viagry

Trwa atak Anonymous na tzw. Państwo Islamskie. Hakerzy przejęli Isdarat - jedną z głównych stron tej organizacji. Wszystkie informacje zamienili na reklamę Viagry. "To na uspokojenie" deklaruje Anonymous.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasW swojej internetowej wojnie przeciw ISIS, Anonymous sięgnęli po nowy środek. Jak podają liczne źródła na Twitterze, grupa hakerów GhostSec przejęła jedną z głownych stron tzw. Państwa Islamskiego. Na portalu hakerzy zamieścili reklamy Viagry i Prozacu - leku na depresję. - Za dużo tego ISIS. Uspokójcie się - napisali Anonymous na stronie.

Część bojowników ISIS zainteresowała się ofertą

Zanim strona została zamknięta, część użytkowników zainteresowała się ofertą - widać było, że ze strony dokonywano transakcji w wirtualnej walucie Bitcoin, donosi serwis Yahoo! Finance.

Strona Isdarat znajduje się w tzw. "Głębokiej Sieci" (ang. deep web), części internetu niedostępnej dla większości użytkowników.

Zmasowany atak na tzw. Państwo Islamskie

Od zamachów w Paryżu trwa internetowa obława na tzw. Państwo Islamskie. W wyniku akcji nazwanej przez jej autorów OpISIS (operacja ISIS) usunięto około tysiąca kont na Facebooku, Twitterze i innych portalach. Przyznała się do niej grupa Anonymous. Wszystkie usunięte konta były, jak twierdzi Anonymous, powiązane z Państwem Islamskim. Opublikowano listę usuniętych i podejrzanych stron.

O operacji OpISIS przeczytasz >>>TUTAJ<<<

Anonymous: ISIS to nie muzułmanie

- Jesteśmy hakerami i haktywistami, szpiegami i zwykłymi ludźmi. Jesteśmy chrześcijanami, muzułmanami i żydami - mówi metaliczny głos w filmie Anonymous. - Terroryści, którzy nazywają się Państwem Islamskim, nie są muzułmanami - twierdzą hakerzy.

Zapowiadają oni dalsze ataki, usuwanie kont i stron internetowych.

Zobacz wideo

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: