O 3:18 monitoring nagrał zaginioną Ewę Tylman. Szła ulicą objęta przez mężczyznę

Poszukiwania Ewy Tylman trwają od poniedziałku. Dziś w sieci opublikowano obraz z monitoringu z godziny 3:18, na którym widać zaginioną i obejmującego ją mężczyznę. Kilka minut później kamery zarejestrowały kobietę po raz ostatni.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasEwy Tylman szuka policja i detektyw Krzysztof Rutkowski; na profilu poświęconym jej poszukiwaniom organizowana jest też grupa ochotników do przeczesywania pustostanów i opuszczonych obiektów przemysłowych w Poznaniu.

Dziś do sieci trafił także obraz z kamery monitoringu z godziny 3:18, na którym widać zaginioną i obejmującego ją mężczyznę. To kolega, z którym Ewa wracała do domu.

Kadr opublikował na Facebooku pracownik jednego ze sklepów przy ul. Mostowej. "Publikuję zdjęcie z monitoringu firmy SERV-KOM z ulicy Mostowej 15. We wtorek odwiedziła nas policja w celu obejrzenia nagrań z naszego monitoringu. Okazało się, że nasz monitoring uchwycił część trasy Ewy. Nagranie zostało udostępnione panom z policji" - napisał.

Kamery ostatni raz zarejestrowały Ewę o godz. 3:24

Ewa Tylman ma 26 lat. W niedzielę wieczorem wraz ze znajomymi poszła na imprezę - spotkanie zaczęło się w kręgielni w Galerii MM. Ok. godz. 23 znajomi opuścili galerię. Potem - do godz. 23.15 - siedzieli w Pijalni Wódki i Piwa przy ul. Wrocławskiej. Lokal zmienili na Mixturę przy tej samej ulicy, gdzie zostali aż do godz. 3 w nocy.

Po wyjściu z klubu Ewie towarzyszył kolega, z którym - według ustaleń policji - rozstali się przy ul. Mostowej. Mężczyzna został przesłuchany, twierdzi, że był kompletnie pijany i niczego nie pamięta. W mieszkaniu na Wildzie - jak poinformowała jego siostra, z którą mieszka - pojawił się przed godz. 5.

Ostatni raz miejski monitoring zarejestrował zaginioną o godz. 3.24 na ul. Mostowej. Ok. godz. 5 dowód osobisty Ewy znaleziono na ul. Królowej Jadwigi.

Ewa Tylman - rysopis

Ewa Tylman ma 165 cm i szczupłą budowę ciała, waży ok. 60 kg. Włosy ciemne, do ramion. W chwili zaginięcia miała szary płaszcz z kapturem, czarne spodnie dżinsowe, czarny sweter, czarne buty na obcasie oraz czarną torebkę z ćwiekami.

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań-Nowe Miasto przy ul. Polanka 24 - pod numerem telefonu (61) 841-23-13 lub 61-841-23-11 - czynne całą dobę.

Czytaj więcej o zaginionej Ewie Tylman na Poznań.Wyborcza.pl .

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: