"Jedyne rozsądne wystąpienie". Koty przeszły po scenie podczas szczytu G20

Do nietypowej sytuacji doszło podczas szczytu G20. Obecni na miejscu reporterzy nagrali na scenie szczytu... koty. Trzy zwierzaki wbiegły na scenę, "przyćmiewając Obamę i Putina".

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasW mediach społecznościowych zaczęły pojawiać się nagrania z niedzielnego szczytu G20. Podczas przerwy w obradach na scenę wdarły się trzy koty. Nagrali je obecni na G20 reporterzy. Koty ewidentnie zainteresowały kwiaty, dekorujące scenę szczytu.

 

Sytuację komentują z przymrużeniem oka internauci. "Obama i Putin zostali całkowicie przyćmieni" - napisał jeden z użytkowników Twittera. "To bez wątpienia jedyne rozsądne wystąpienie" dodaje inny.

Inni internauci spekulują co do powodu pojawienia się kotów. "To element ochrony. Te koty są tu dla bezpieczeństwa" żartuje komentator.

Szczyt najbogatszych państw

Trwający od niedzieli szczyt G20 potrwa do poniedziałku. Odbywa się w Antalyi w południowo-zachodniej Turcji. Na szczycie obradować będą przedstawiciele najbogatszych państw świata. Do G20 należy 19 państw świata i Unia Europejska. Na szczycie pojawią się m.in. Barack Obama, Władymir Putin czy Angela Merkel.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: